O Nas

Pierwsze próby napraw wykonywane były ręcznie (sic!), bez użycia profesjonalnego sprzętu, oczywiście na własnych żaglach. Zdobyte z czasem doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe zaowocowało otwarciem w 2008 roku własnego warsztatu w pawilonie przy ulicy Romana Maya 1 (teren byłej Poznańskiej Fabryki Maszyn Żniwnych).

Posiadamy stół o powierzchni 20m2 oraz wszelkie narzędzia do naprawy żagli windsurfingowych i latawców kitesurfingowych. Szyjemy również na zamówienie (według projektu klienta) żagle jachtowe, pokrowce na żagle, łodzie, tenty i różnego rodzaju osprzęt wykorzystywany w żeglarstwie.

Sezon windsurfingowy w Polsce przy najlepszych wiatrach trwa od początku kwietnia do końca września. W tym czasie naszym głównym zajęciem są naprawy żagli windsurfingowych i kite'ów oraz szycie i naprawa żagli jachtowych. W wolnych chwilach wykonujemy zlecenia nie związane z żeglarstwem. Pełną informacje na temat oferowanych przez nas usług znajdą Państwo w zakładce Oferta.
Podejmując się każdego zlecenia, staramy się wykonywać je z najwyższą dbałością o estetykę wykonania. Chcemy żeby żagle naprawiane w naszym warsztacie nie wyglądały na kiedykolwiek naprawiane.