Wycena

Ze względu na różnorodność zleceń, wyceny dokonujemy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktowania się z nami via e-mail poczta@hanawind.pl. Mogą Państwo również zadzwonić pod nr 667 085 979.

Skontaktuj się z nami...

Zamówienia Specjalne

Podejmujemy się również innych prac. Wszystko co są w stanie przeszyć nasze maszyny nie jest nam straszne. Podczas lat pracy podejmowaliśmy się różnorodnych zadań. Zrealizowaliśmy wiele projektów na specjalne zamówienie. Dzięki temu staliśmy się specjalistami od realizacji nietypowych zleceń.

Nasze prace...

Współpraca

W pracy używamy najlepszej jakości materiałów pozyskiwanych od naszych wieloletnich partnerów z branży. Dzięki temu mamy pewność, że zlecania, które wykonujemy spełnią oczekiwania naszych klientów. Chętnie podejmujemy współpracę i bierzemy udział w projektach nie związanych z żeglarstwem.

Współpraca...

SAIL THE SEAS

HANAWIND

Firma powstała w 2008 roku w Poznaniu, jednak pierwsze projekty realizowaliśmy już na początku 2000 roku. Nasza specjalność to naprawa żagli windsurfingowych, ale podejmujemy się także innych zleceń. Posiadamy profesjonalne maszyny do szycia, najlepszej jakości materiały (monofilm, dakron, nici), doświadczenie i umiejętności. Nasza praca cechuje się wysoką dbałością o szczegóły oraz estetyką wykonania. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepszym serwisem żagli windsurfingowych w Polsce.